Kaletnictwo to dziedzina rzemiosła, która zawsze bazuje na dobrego rodzaju skórze. Bez niej projekty kaletnicze mimo największego włożonego wysiłku nie są tak efektowne. Dlatego kaletnik przed zakupem skóry musi upewnić się, że jest ona godna swojej ceny. Skóry są bardzo różnorodną kategorią – mogą różnić się wykonaniem, garbowaniem czy oczywiście kolorem. Bydlęca, czarna skóra licowa jest bardzo uniwersalnym typem skóry, która dobrze dopasuje się do każdego projektu. Jak wiadomo czerń to klasyka gatunku, która nigdy nie wychodzi z mody!

Czarna skóra bydlęca 3,0-3,5mm od Craftpoint

 

Czarna skóra bydlęca pochodząca od Craftpoint jest sprawdzonym materiałem dostępnym na wyciągnięcie ręki. To luksus, na który nie każdy kaletnik jest sobie w stanie pozwolić. Często na skóry trzeba czekać długimi miesiącami – wtedy bywa to naprawdę problematyczne. Dziś wraz z pomocą sklepu Craftpoint skóry dostępne są z dnia na dzień! Właśnie tak jest w przypadku omawianej bydlęcej skóry w kolorze głębokiej czerni.

Grubość skóry 3,0-3,5mm zalicza się do trwałej skóry, która dobrze poradzi sobie z dłuższą eksploatacją. Dlatego bardzo często wykorzystywana jest do wykonywania przedmiotów, które mają podtrzymywać cięższe rzeczy bądź wytrzymać długie lata. Takim przedmiotem może być choćby pasek do spodni, który powinien być zbity i odporny przez cały swój czas użytkowania. Rozciąganie w przypadku pasków jest najgorszym na co może pozwolić sobie każdy mężczyzna – dlatego grubszy kawałek skóry będzie zawsze w cenie. Jednak paski do spodni to nie wszystko! Skóra może być również istotnym składnikiem portfeli, które mają przetrwać lata użytkowania. Skórzany portfel męski do ikona mody, która ma swoją cenę. Jednak za ceną idzie jakość! Ostatnim przykładem mogą być paski do zegarków o grubości skóry 3,0-3,5mm. To grubość dedykowana do tego typu wyrobów. Pasek z 100% skóry na własnej ręce jest wygodny, naturalny i bezpieczny dla skóry. Dlatego część osób zamawia specjalne paski ze skóry do swoich ,,kopert” zegarkowych.

Podsumowanie

 

Czarna skóra bydlęca od Craftpoint jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą wykonać najbardziej rozmaite kaletnicze wyroby. Craftpoint oferuje swoim klientom ciekawy sposób dostarczenia skóry o wybranych wymiarach. Dzięki temu nie musza oni kupować większych kawałków skóry i męczyć się z ich obróbką. Tutaj zamawia się gotowy produkt – wystarczy tylko kontakt ze sklepem w celu indywidualnego omówienia warunków całej transakcji.

Comments are closed.

zobacz https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-prawa-jazdy/