Piękny ogród jest sumą wielu elementów – zadbanej roślinności, elementów małej architektury, oświetlenia, dekoracji i mebli. Komplet stojący na trawniku albo w altanie za domem powinien z jednej strony zapewniać domownikom i gościom optymalne warunki do wypoczynku, a z drugiej – nadawać kompozycji pożądanego charakteru. Z myślą o osobach szukających stylowych i solidnych mebli przygotowaliśmy krótki przegląd najmodniejszych modeli. Sprawdź nasze propozycje i znajdź wariant dla siebie!

Technorattanowe zestawy wypoczynkowe

Komplety wykonane z technorattanu łączą w sobie ciepłe, naturalne wykończenie charakterystyczne dla rattanowych wyrobów z bezwzględną trwałością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Wśród szczególnie modnych mebli technorattanowych wyróżnić możemy modułowe narożniki. Luksusowe kanapy składają się z modułowych, lekkich części, które można zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kupując jeden mebel, zyskujesz uniwersalne wyposażenie na każdą okazję. Co ważne, meble technorattanowe nie wymagają żadnej pielęgnacji. Idealnie wpisują się w aranżacje w stylu skandynawskim, glamour i klasycznym.

Metalowe komplety jadalniane

Uniwersalnym wyposażeniem na taras albo do altany są aluminiowe komplety składające się z dużego stołu oraz krzeseł. Minimalistyczne meble w chłodnym, metalicznym odcieniu ciekawie kontrastują z żywą, tętniącą życiem zielenią. Co ważne, malowane proszkowo aluminium jest lekkie, a jednocześnie solidne.

Rattanowe meble do ogrodu w stylu boho

Miłośnikom naturalnych kompozycji przypadną do gustu huśtawki, fotele, stoliki i niewielkie sofy wyplatane z rattanu. Komplet rattanowy wniesie do ogrodu odrobinę egzotyki przywołującej wspomnienia wakacyjnych podróży. Surowe, ręcznie plecione meble doskonale wpiszą się w klimat swobodnych aranżacji w stylu rustykalnym, boho i kolonialnym. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz ogrom inspiracji, dzięki którym stworzysz wyjątkową strefę wypoczynkową.

 

 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/ ndo.pl zobacz