Meble tarasowe drewniane są uniwersalnym wyposażeniem doskonale pasującym do każdego ogrodu. Pięknie wybarwione, usłojone krzesła, stoły i ławki podkreślają naturalność kompozycji i dodają jej sielskiego klimatu. Warto pamiętać, że nie każdy gatunek drewna dobrze sprawdzi się w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Jaki komplet wybrać, aby przez długie lata wiernie Ci służył? Sprawdź!

Solidne meble tarasowe drewniane – niezawodna teczyna

Wyposażenie outdoorowe nieustannie ma kontakt z czynnikami, które negatywnie wpływają na jego strukturę. Jeśli chcesz, aby nowe wyposażenie nienagannie się prezentowało i wiernie służyło przez wiele lat, wybierz komplet wykonany z drewna egzotycznego, a dokładniej – teczyny. Gatunek rosnący w azjatyckich lasach monsunowych zawiera dużą ilość substancji oleistych i kwasu krzemowego, dzięki którym wyroby tekowe są twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda, mróz, a nawet ostre środki chemiczne. Ponadto, meble tekowe zachwycają swoim głębokim kolorem i szlachetnością.

Meble tarasowe drewniane wymagają troski o ich strukturę. Raz w roku, przed rozpoczęciem sezonu, należy zaimpregnować je bezbarwnym olejem. W okresie jesienno-zimowym meble drewniane należy przechowywać w zamkniętym, przewiewnym pomieszczeniu.

Meble tarasowe drewniane i meble rattanowe Vimine – zgrany duet

Obawiasz się, że komplet składający się z ciężkiego, masywnego stołu tekowego i drewnianych krzeseł będzie zbyt ciężki? Doskonały efekt uzyskasz, kiedy połączysz ze sobą drewniany stół  i lekkie krzesła wyplatane z rattanu. Łącząc ze sobą stół tekowy i meble rattanowe Vimine, stworzysz stylową, naturalną i atrakcyjną strefę wypoczynku dla całej rodziny. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/dopuszczalna-predkosc-na-drogach/ https://tarnow.net.pl/articles/s/i/460453 https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/