Bez trudu można zamówić okna z montażem w różnych salonach sprzedażowych. Nie brakuje także specjalnych ekip, jakie próbują mierzyć się z tym właśnie wyzwanie. W ostatnich czasach, coraz częściej mówi się o ciepłym montażu okien. Co należy wiedzieć na ten temat?

Nowy sposób montażu stolarki okiennej

Zamówione okna z montażem pojawią się w domach w wybranym dniu, wraz z ekipą gotową do pracy. Takie usługi sprawiają, że nie trzeba niczym się przejmować, ponieważ wszystko zostanie wykonane przez specjalistów. Do niedawna okna montowane były w warstwie pianki poliuretanowej. Posiadała ona bardzo dobre właściwości izolacyjne. Z czasem one jednak mijały, ze względu na to, że pianka wchodziła w kontakt z wilgocią. Przez to sama żywotność okien była bardzo krótka. Dlatego też został opracowany ciepły montaż okien, aby podnieść tym samym żywotność stolarki okiennej.

Energooszczędne okna z montażem

Śmiało można powiedzieć, że ciepły montaż okien stosowany jest po to, aby podnieść energooszczędność przy oknach. Aby to jednak było możliwe, należy wykonać trzy warstwy uszczelniające: środkową, wewnętrzną i zewnętrzną. Jeżeli już w domach pojawi się ekipa, to warto zapytać o rodzaj stosowanego montażu. Chociaż prawdziwie należałoby powiedzieć, że tego rodzaju kwestie należałoby uzgodnić już na etapie kupna stolarki okiennej, jeszcze w salonie. Aby być pewnym tego, że naprawdę będzie można korzystać z pełnej funkcjonalności przez bardzo długi czas. Co jest w stanie zapewnić ciepły montaż okien. 

Comments are closed.

https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/