Parasol ogrodowy to element, którego nie powinno zabraknąć ani w ogrodzie, ani na tarasie. W słoneczne, letnie dni pozwoli on nam odpoczywać w cieniu i cieszyć się niższą temperaturą. Czy parasol ogrodowy 3×3 okaże się dobrym rozwiązaniem w strefie wypoczynku? Warto przyjrzeć mu się z bliska!

Kwadratowy parasol ogrodowy 3×3

Nowoczesne parasole ogrodowe znacząco różnią się od produktów oferowanych jeszcze dekadę temu. Dzisiaj parasol ogrodowy 3×3 to doskonałe połączenie świetnego designu, wysokiej jakości materiałów oraz funkcjonalności. Parasole ogrodowe nie tylko chronią przed słońcem – ich obszerne czasze osłonią nas także przed niespodziewanym deszczem. Jak to możliwe?

Parasol ogrodowy 3×3 osadzony jest na stabilnej, aluminiowej osi – materiał ten gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia, odkształcanie, jednocześnie jest lekki. Oś parasola osadzona jest na ruchomej stopie, dzięki czemu możemy rotować konstrukcją – to jeden z wielu punktów regulacji parasola. Na szczycie osi znajduje się czasza wykonana z tkaniny poliestrowej. Dzięki warstwie poliuretanu czasza zabezpieczona jest zarówno przed wnikaniem kurzu, jak i płowieniem. Czasza parasola nie nagrzewa się, w jej cieniu panuje przyjemny chłód. Warto również zwrócić uwagę na sprężyny naciągowe – dzięki nim tkanina nie przesuwa się, nawet w czasie silniejszych podmuchów wiatru.

Meble wypoczynkowe w cieniu parasola ogrodowego 3×3

Parasol ogrodowy 3×3 pozwoli zrealizować każdy pomysł na taras – wystarczą wygodne meble wypoczynkowe czy też komplet kawowy. W cieniu parasola możemy podejmować gości lub też odpoczywać z książką w dłoni. Parasol ogrodowy 3×3 sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie – pamiętajmy o tym, aby dopasować do niego odpowiednią podstawę. Na tarasie doskonale sprawdzą się podstawy z niewielkimi kółkami.

Comments are closed.

zobacz https://beesafe.pl/porady/samochod-ze-szwecji/ https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-zabytkowego/