Ozdabianie przydomowych tarasów kwiatami to najlepszy sposób na to, aby jeszcze bardziej otoczyć się naturą. Donice na taras pozwolą nam na zrealizowanie naszych marzeń o zielonym miejscu wypoczynkowym i pozwolą na podniesienie estetyki naszego tarasu czy balkonu. Jakie donice na taras proponują nam najlepsi producenci? Co uwzględniać wybierając donice na taras?

Kompozytowe donice na taras

Decydując się na zaprojektowanie tarasu w stylu nowoczesnym stawiajmy na oryginalne rozwiązania i technologie. Donice na taras z materiałów kompozytowych to bez wątpienia interesujący koncept, szczególnie kiedy zależy nam na utrzymaniu minimalizmu dodatków, a jednocześnie ich wysokiej funkcjonalności. Donice na taras tego typu tworzone są z mieszanki cementu z włóknem szklanym – takie połączenie sprawia, że donica jest wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne, jak również zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowanie. Co istotne: donice tego typu różnią się od siebie – wynika to z ręcznego procesu produkcji i nadaje tym elementom indywidualnego charakteru, każda z nich jest wyjątkowa! Donice na taras tego typu doskonale sprawdzą się do sadzenia niewielkich krzewów czy większych roślin pnących. 

Donice na taras z technorattanu

Urządzając nasz taras w stylu prowansalskim i kupując meble tarasowe wybierzmy donice na taras wykonane z technorattanu. Donice tego typu są lekkie, a jednocześnie bardzo trwałe. Tworzywo technorattanowe odznacza się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie wilgoci czy brudu. Donice takie nie płowieją, przez co na długi czas zachowują doskonały, żywy kolor. Donice technorattanowe będą idealnym uzupełnieniem dla kompletu technorattanowego na tarasie czy w ogrodzie. 

Comments are closed.

https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/