Zakup ubezpieczenia OC to obowiązek każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Warto wiedzieć, że dzisiaj nie musimy już samodzielnie fatygować się do biura ubezpieczyciela – w zakupie polisy pomoże kalkulator online. Współcześnie użytkownicy mogą wybrać kalkulator OC bez podawania danych. Jak działa takie narzędzie?

Kalkulator OC bez podawania danych – sprawdź najlepsze oferty!

Polisa OC to forma ubezpieczenia, która chroni innych użytkowników drogi. W razie wypadku czy kolizji polisa ubezpieczonego pokrywa szkody, które wyrządził on na drodze. Polisa może pokryć szkody związane z naprawą pojazdu, jak również leczeniem osób poszkodowanych. Obecnie polisę OC możemy kupić bez wychodzenia z domu. W poszukiwaniu najlepszej oferty pomoże kalkulator OC bez podawania danych. Kalkulatory OC nie są niczym nowym – rozwiązania te są dostępne w sieci od wielu lat. Do tej pory jednak konieczne było podawanie szeregu danych, nierzadko również tych wrażliwych, takich jak adres zamieszkania, nr dowodu, PESEL. Kalkulator OC bez podawania danych to wygodne rozwiązanie, które pozwala na zachowanie poufnych danych dla siebie. Kalkulator bez podawania danych potrzebuje wyłącznie dwóch informacji dla znalezienia dla nas najlepszych ofert: numeru rejestracyjnego samochodu oraz naszej daty urodzenia.

Skąd kalkulator OC bez podawania danych bierze istotne informacje?

W jaki sposób kalkulator OC bez podawania danych jest w stanie znaleźć dla nas najlepsze oferty OC? Wszystko dzięki bazom Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Jeśli w przeszłości kupowaliśmy polisę, jest pewne, że nasze dane są zebrane właśnie tam. Kalkulator pobiera pozostałe dane z baz danych UFG i w ten sposób przetwarza dla nas najlepsze oferty OC w Polsce. Po wybraniu oferty możemy zakupić ją online – bez konieczności wychodzenia z domu!

 

Comments are closed.

https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/